ancient_banner_l_2.gif

Vyučovanie tabletových a smartfónových zručností

Dostali ste od rodiny alebo napríklad na Vianoce tablet alebo smartfón môže byť, že aj s pripojením na internet a je celkom možné že máte svoje deti alebo vnúčatá v zahraničí.
Radi by ste sa s nimi častejšie kontaktovali?

Nič ľahšie. S týmto problémom vám veľmi rád pomôžem.
Kontaktujte ma a môžeme sa stretnúť jednotlivo alebo v skupinách a môžeme prebrať učivo o tabletoch alebo smartfónoch pre začiatočníkov, ktoré práve vám vyhovuje.

Tablet alebo smartfónm je veľmi užitočná pomôcka, je treba len vedieť ako na nich.

Môžete byť napríklad v situácii, že často cestujete do zahraničia a nemáte akurátne zakúpené navigačné zariadenie do auta.
Nič ľahšie. Stačí vám na to smartfón alebo tablet, ktorý môže prijímať GPS signál a má pripojenie na internet, bude potrebné nainštalovať do neho na toto určenú aplikáciu a držiak na nich v aute a máte nové navigačné zariadenie do auta.

Máte perfektný smartfón alebo tablet, s vynikajúcim fotoaparátom, a neviete si z neho do počítača posielať fotky. Alebo neviete tieto fotky pripojiť ako prílohu dajme tomu v Gmaily?
Na to som tu, aby som vám s tým pomohol.

Veľmi rád pre vás vypracujem podrobné postupy, čo a ako máte robiť s vašimi zariadeniami.
Potom už bude pre vás hračkou a radosťou pre vás s nimi pracovať a obsluhovať ich.

Vyučovanie počítačových zručností

Máte stolný počítač, laptop alebo netbook, teda prenosné počítače?

Neviete s nimi robiť? Neviete si inštalovať programy? A neviete napríklad pracovať v Microsoft alebo Open Office?
Nič ľahšie. Veľmi rád vám s tým tiež pomôžem.

Chcete si založiť vlastnú bezplatnú stránku? Neviete ako na to? Na to som tu pre vás, aby som vám to uľahčil a naučil vás v tomto prostredí pracovať.

Ste napríklad pani sekretárka a nie až tak veľmi ovládate prácu v Microsoft Worde alebo v tabuľkovom kalkulátore Microsoft Excel?
Chcete na posielanie mailov používať prostredie Gmail alebo Microsoft Outlook. Aj s týmto vám veľmi rád pomôžem.

Máte vnúčatá alebo deti v zahraničí a chceli by ste si v nimi zadarmo každý deň volať cez Skype, WhatsUp, Hangout, Facebook alebo im podobnú aplikáciu. Som tu na to, aby som vám s tým pomohol.

Kontaktujte ma na elektronickej pošte lektor@steva.eu alebo na mobilnom čísle 0915 816 509 a bez problémov vám poradím, vypracujem podrobné návody, ako máte v takýchto prípadoch postupovať.